Zawartość bazy danych Poznan Project

Powrót do listy powiatów Objaśnienie stosowanych oznaczeń

Sąsiednie powiaty: Grodzisk Wielkopolski, Międzyrzecz, Śmigiel, Nowy Tomyśl, Sulechów, Wschowa

Powiat Babimost

Miejscowość Typ Zakres lat Liczba zapisów Indeksowali Dostępne od Inne
Babimost K 1808-1812, 1817-1820, 1823-1825, 1827-1899 1316 Aleksander Waberski
Barbara Lewandowska
Renata Humerska
16.05.2007
Babimost E 1800, 1819, 1821-1833, 1835-1874 978 Bronwyn Klimach
Brigitte Dala
Stanisław Kaczmarek
10.01.2007
Babimost S 1874-1898 550 Stanisław Kaczmarek 10.02.2017
Belęcin S 1874-1889, 1891-1899 209 Jerzy Drzymała
Stanisław Kaczmarek
24.05.2013
Boruja Kościelna E 1800-1899 3280 Marie Zoethout
Birgit Kabowska
Henryk Krzyżan
31.07.2008
Boruja Kościelna S 1874-1899 524 Burkhard Sasse
Krzysztof Pospieszny
2.10.2015
Chobienice K 1800-1899 965 Elyssa Kowalinski
Aleksander Waberski
Wojciech Liśkiewicz
Łukasz Bielecki
Barbara Lewandowska
Arkadiusz Michalak
26.11.2007
Chobienice S 1874-1899 322 Jerzy Drzymała
Stanisław Kaczmarek
30.04.2013
Ciosaniec (Babimost) K 1812, 1818-1865, 1867-1899 821 Martin Sprungala
Renata Humerska
Stanisław Kaczmarek
19.04.2007 Brak numerów aktów w indeksie dla lat 1837-1872
Ciosaniec (Babimost) S 1874-1899 292 Jerzy Drzymała 8.01.2014
Gościeszyn (Babimost) K 1800-1804, 1818-1875 844 Barbara Lewandowska
Roman Owoc
16.12.2010
Gościeszyn (Babimost) S 1874-1899 442 Marianna Nowak 30.11.2016
Jabłonna E 1848-1899 693 Burkhard Sasse
Łukasz Bielecki
Henryk Krzyżan
18.05.2015
Kargowa E 1818-1874 2723 Marie Zoethout
Liane Aleith
21.07.2005
Kargowa S 1874-1899 874 Krzysztof Pospieszny
Paweł Najdora
Anna Wielgosz
Birgit Kabowska
Elke Iborg
28.01.2016 Wpisy z USC Kargowa-Wieś - numeracja z "L" (Land)
Karna S 1880-1899 162 Jerzy Drzymała 24.05.2013 Także pod nazwą USC Tuchorza
Kaszczor K 1818-1890 1720 Martin Sprungala
Barbara Lewandowska
Izabella Adamczewska
19.04.2007
Kaszczor E
Kaszczor S 1874-1899 706 Izabella Adamczewska 30.04.2013
Kębłowo K 1800-1899 2309 Jarek Kozłowski
Henryk Krzyżan
Roman Owoc (korekta)
22.06.2007
Kębłowo S 1874-1899 353 Jerzy Drzymała 30.04.2013
Kopanica K 1800-1884 1128 Hubert Vogt
Maciej Knychała
Manfred Kühnel (korekta)
17.04.2009
Kopanica E 1854-1874 161 Marie Zoethout 15.11.2006
Kopanica S 1874-1899 443 Stanisław Kaczmarek 8.03.2014
Kuźnica Zbąska S 1874-1899 334 Burkhard Sasse
Silke Wolter
Basia Rajkowska
Janina Walczak
17.10.2015
Nowe Kramsko K 1818-1822, 1824-1874 417 Aleksander Waberski
Stanisław Kaczmarek
25.08.2008
Nowe Kramsko S 1878-1899 260 Stanisław Kaczmarek
Henry
6.02.2016
Obra K 1800-1876, 1879-1899 1497 Marek Moder
Jerzy Drzymała
Heinrich Gurke
30.10.2009
Obra S 1874-1899 456 Stanisław Kaczmarek
Mirosław Grygiel
27.02.2016
Przemęt K 1800-1899 3398 Izabella Adamczewska
Bartosz Małecki
4.10.2010 Zapisy z "D" dotyczą duplikatów cywilnych z epoki napoleońskiej
Przemęt S 1874-1888, 1899 394 Izabella Adamczewska
Stanisław Kaczmarek
23.03.2013
Rakoniewice K 1800-1883 436 Bartosz Małecki 5.12.2007
Rakoniewice E 1818-1854, 1863-1874 1579 Marie Zoethout
Regina Beckmann
Burkhard Sasse
3.04.2007
Rakoniewice S 1878-1899 733 Burkhard Sasse
Tomasz Śledź
24.10.2015 Wpisy z USC Rakoniewice-Wieś - numeracja z "L" (Land)
Rostarzewo E 1818-1874 1005 Marie Zoethout
Burkhard Sasse
15.11.2006
Rostarzewo S 1874-1899 375 Burkhard Sasse
Stanisław Kaczmarek
2.10.2015
Ruchocice K 1800-1874 239 Agnieszka Matusiewicz-Koza
Łukasz Bielecki
Stanisław Kaczmarek
13.07.2012
Siedlec (Babimost) K 1800-1899 1194 Wojciech Liśkiewicz
Marek Moder
Jerzy Drzymała
12.04.2007
Solec (Babimost) S 1874-1899 345 Jarek Kozłowski
Stanisław Kaczmarek
16.09.2013 Także pod nazwą USC Wroniawy
Świętno E 1818-1874 827 Burkhard Sasse 11.07.2015
Świętno S 1874-1899 239 Stanisław Kaczmarek 10.12.2016
Tuchorza K 1800-1865 206 Aleksandra 31.08.2011
Tuchorza E 1870-1873 16 Liane Aleith 23.08.2014 Zapisy dotyczą gminy staroluterańskiej
Wioska S 1874-1899 488 Burkhard Sasse 16.01.2016 Także pod nazwą USC Jabłonna
Wolsztyn K 1800-1899 2087 Roman Dulski
Aleksandra
Barbara Lewandowska
Janusz Milcarek (korekta)
18.02.2009
Wolsztyn E 1800-1877 2945 Marie Zoethout
Bartosz Małecki
Liane Aleith
Burkhard Sasse
Henryk Krzyżan
Elke Iborg
14.09.2007
Wolsztyn S 1874-1899 1933 Marianna Nowak 25.02.2017 Wpisy z USC Wolsztyn-Wieś - numeracja z "L" (Land)