Zawartość bazy danych Poznan Project

Powrót do listy powiatów Objaśnienie stosowanych oznaczeń

Sąsiednie powiaty: Chodzież, Czarnków, Gniezno, Poznań, Szamotuły, Środa Wielkopolska, Wągrowiec

Powiat Oborniki

Miejscowość Typ Zakres lat Liczba zapisów Indeksowali Dostępne od Inne
Białężyn K 1800-1824, 1842-1899 843 Ed Price
Andre Switala
Eugeniusz Forma
Michał Zieliński II
15.11.2006
Boruszyn K 1800-1899 1647 Elyssa Kowalinski
Sława Gucia
Eugeniusz Forma
Michał Zieliński II
24.07.2007
Boruszyn S
Bukowiec (Oborniki) E
Dąbrówka Kościelna K 1800-1806, 1810-1816, 1822-1899 1248 Heide Swiecikowski
Michał Zieliński II
Eugeniusz Forma (korekta)
19.01.2009
Długa Goślina K 1800-1825, 1839-1884 707 Maciej Knychała
Michał Zieliński II
28.10.2008
Długa Goślina S 1874-1884 331 Maria Sadowska
Jerzy Kołpowski
24.11.2015
Jaracz S
Kiszewo K 1817-1841 144 Michał Zieliński II
Łukasz Bielecki
27.03.2010 Zapisy po 1841 w parafii Oborniki
Ludomy K 1800-1899 1749 Harrison Cooper
Michał Zieliński II
Eugeniusz Forma
13.02.2006
Łukowo K 1800-1804, 1806, 1810-1876 317 Barbara Cywińska
Michał Zieliński II
Maciej Knychała
22.06.2007
Maniewo-Radzim K 1800-1899 681 Michał Zieliński II
Łukasz Bielecki
Maciej Knychała
18.02.2010
Maniewo S 1874-1899 401 Eugeniusz Forma
Piotr Trzybiński
17.01.2013
Murowana Goślina K 1800-1899 2027 Bartosz Małecki
Piotr Gerasch
Eugeniusz Forma
Michał Zieliński II
Bożena Kuliberda
24.01.2008
Murowana Goślina E
Murowana Goślina S 1875-1884 410 Maria Sadowska 20.03.2015 Wpisy z USC Murowana Goślina-Wieś - numeracja z "L" (Land)
Objezierze K 1800-1899 2665 Beata Kuźlan
Michał Zieliński II
Eugeniusz Forma
5.07.2009 Obejmuje śluby dla Lulina 1850-1899
Objezierze S 1893-1899 66 Eugeniusz Forma 23.08.2016
Oborniki K 1817-1899 1884 Ed Price
Jeffrey Brylski
Michał Zieliński II
Eugeniusz Forma
Maciej Knychała
13.06.2005
Oborniki E 1845 33 Susanne 26.11.2011
Oborniki S 1878-1899 1248 Leszek Chojnacki
Eugeniusz Forma
17.07.2015
Orłowo (Oborniki) S Także pod nazwą USC Ludomy
Parkowo K 1812-1899 939 Maciej Knychała
Michał Zieliński II
Roman Szynka
9.06.2008 Obejmuje śluby dla Słomowa
Połajewo (Oborniki) K 1800-1899 1739 Elyssa Kowalinski
Michał Zieliński II
Łukasz Bielecki
Eugeniusz Forma
9.08.2007
Połajewo (Oborniki) E 1851-1899 734 Michał Zieliński II
Brigitte Dala
11.06.2010
Połajewo (Oborniki) S 1874 6 Łukasz Bielecki 24.12.2015
Popówko S 1878-1884 238 Bożena Wawrzków 29.06.2015
Przybychowo S 1874 7 Eugeniusz Forma 11.01.2014
Rogoźno K 1800-1899 3893 Jeannine Silkey
Michał Zieliński II
Andrzej Szambelańczyk
5.12.2005
Rogoźno E 1837-1875 108 Burkhard Sasse 8.01.2015 Zapisy dotyczą gminy staroluterańskiej
Rogoźno S Wpisy z USC Rogoźno-Wieś - numeracja z "L" (Land)
Rożnowo K 1800-1862 271 Barbara Cywińska
Michał Zieliński II
22.06.2007
Ryczywół K 1800-1899 1355 Eugeniusz Forma
Łukasz Bielecki
Wojciech Lis
2.09.2008 Dla niektórych lat oddzielna rejestracja dla miasta i wsi (tu zapisy z "V")
Ryczywół E
Ryczywół S
Stobnica S 1879-1899 286 Eugeniusz Forma 3.05.2016