Zawartość bazy danych Poznan Project

Powrót do listy powiatów Objaśnienie stosowanych oznaczeń

Sąsiednie powiaty: Gniezno, Grodzisk Wielkopolski, Kościan, Oborniki, Szamotuły, Śmigiel, Śrem, Środa Wielkopolska, Wągrowiec

Powiat Poznań-Miasto

Miejscowość Typ Zakres lat Liczba zapisów Indeksowali Dostępne od Inne
Poznań - par. św. Wojciecha K 1800-1899 5542 Ed Price
Beata Kuźlan
Maciej Knychała
Henryk Krzyżan
5.07.2005 Dla lat 1800-1816 i 1820-1822 istnieje tylko skorowidz ślubów - brak księgi
Poznań - par. Najśw. Serca K 1895-1899 406 Wojciech Lis 14.10.2016 Wydzielona z parafii św. Wojciecha w 1895
Poznań - par. św. Rocha K 1800-1899 184 Ed Price
Aleksandra
16.06.2005
Poznań - par. św. Małgorzaty K 1800-1874 3271 Feliks Berezowski
Mirosława Szudrowicz
Beata Kuźlan
Wojciech Lis
Aleksandra
17.02.2007 Także wezwanie św. Piotra i Pawła (Archikatedra)
Poznań - par. św. Marii Magdaleny K 1823-1899 5308 Ed Price
Wojciech Liśkiewicz
Beata Kuźlan
21.06.2006
Poznań - par. św. Jana Jerozolimskiego K 1800-1899 1856 Paweł Ulężałka
Wojciech Lis
Henryk Krzyżan
24.01.2007
Poznań - par. św. Marcina K 1818-1893 7597 Ed Price
Bartosz Małecki
Beata Kuźlan
Henryk Krzyżan
21.09.2005
Poznań - par. św. Mikołaja K 1800-1806, 1809-1812 119 Aleksandra 31.03.2016 Po 1812 wcielona do parafii św. Małgorzaty
Poznań - par. Bożego Ciała K 1801-1806, 1819, 1826-1827, 1899 42 Łukasz Bielecki 12.11.2011 Wydzielona z parafii św. Marcina w 1899. Zapisy z pocz. XIX wieku dotyczą klasztoru OO. Karmelitów.
Poznań - par. św. Krzyża E 1800-1899 9090 Wojciech Liśkiewicz
Burkhard Sasse
Birgit Kabowska (korekta)
Peter Dankowski (korekta)
25.07.2007
Poznań - par. św. Pawła E 1858-1879 1539 Wojciech Liśkiewicz
Elke Iborg
Peter Dankowski
12.07.2010
Poznań - par. św. Piotra E 1800-1874 2022 Wojciech Liśkiewicz
Wojciech Lis
11.12.2008
Poznań - par. św. Łukasza E
Poznań - par. św. Mateusza E
Poznań - par. luterańska E 1841-1899 212 Wojciech Liśkiewicz
Susanne
Elke Iborg
12.07.2010
Poznań S 1878-1887, 1895 6371 Leszek Chojnacki
Mikołaj Macioszek
Maria Sadowska
Wojciech Lis
16.01.2016 Wpisy z USC Poznań-Wieś - numeracja z "L" (Land)

Powiat Poznań-Wschód

Miejscowość Typ Zakres lat Liczba zapisów Indeksowali Dostępne od Inne
Biedrusko S 1874-1884 68 Bożena Wawrzków 18.02.2014 Także pod nazwą USC Chludowo
Chludowo K 1863-1873 55 Andre Switala 30.06.2006 Filia parafii Owińska
Chojnica K 1800-1899 1414 Wojciech Liśkiewicz
Barbara Cywińska
Michał Zieliński II
Maciej Knychała
28.10.2007
Głuszyna K 1800-1899 2642 Martin Mazurk
Bożena Kuliberda
Roman Szynka
Katarzyna Duczmal
Wojciech Lis
10.04.2005
Gruszczyn S 1876-1895 115 Basia Rajkowska
Bożena Wawrzków
Bożena Kuliberda
11.03.2012
Jeżyce S 1877 42 Wojciech Lis 6.02.2017
Kicin K 1800-1899 907 Rafał Kędziora 27.03.2010
Knyszyn S 1874-1884 80 Bożena Wawrzków 11.03.2012
Kobylepole S 1874-1881 94 Anna Lubczyńska
Basia Rajkowska
Eugeniusz Forma
13.11.2014
Łazarz S 1877-1884 166 Marek Moder
Michalina Wojciechowska
15.01.2015 Także pod nazwą USC Górczyn
Morasko S 1874-1884 129 Bożena Wawrzków
Marek Moder
Eugeniusz Forma
11.03.2012
Owińska K 1800-1807, 1812-1899 1802 Wojciech Liśkiewicz
Michał Zieliński II
Henryk Krzyżan
Barbara Cywińska (korekta)
13.11.2007
Owińska S 1874-1899 447 Richard Hartman
Piotr Trzybiński
Basia Rajkowska
11.03.2012
Piątkowo S 1874-1884 237 Richard Hartman
Basia Rajkowska
11.03.2012
Piotrowo (Poznań) S 1874-1884 200 Basia Rajkowska
Eugeniusz Forma
21.06.2014 Także pod nazwą USC Głuszyna
Spławie K 1800-1801, 1808-1899 1119 Wojciech Liśkiewicz
Łukasz Bielecki
Mary D.
Henryk Krzyżan
6.06.2009
Swarzędz K 1800-1899 1786 Jim Piechorowski
Bożena Kuliberda
Elżbieta Parowicz
22.09.2007
Swarzędz E 1800-1812, 1814-1899 3304 Brigitte Dala 6.06.2009
Swarzędz S 1874-1899 894 Anna Lubczyńska
Łukasz Bielecki
28.11.2014 Wpisy z USC Swarzędz-Wieś - numeracja z "L" (Land)
Wierzenica K 1803-1810, 1813-1899 875 Bożena Kuliberda
Maciej Knychała
19.01.2009
Wierzenica S 1874-1884 90 Bożena Kuliberda
Basia Rajkowska
28.06.2015
Wierzonka S 1874-1899 311 Bożena Kuliberda
Basia Rajkowska
Mikołaj Macioszek
Maria Sadowska
Marcin Urbaniak
28.06.2015
Wilda S

Powiat Poznań-Zachód

Miejscowość Typ Zakres lat Liczba zapisów Indeksowali Dostępne od Inne
Ceradz Kościelny K 1800-1813, 1817-1848, 1851-1899 1776 Sława Gucia
Eugeniusz Forma
Roman Szynka
Agnieszka Matusiewicz-Koza
Łukasz Bielecki
28.03.2007
Cerekwica (Poznań) K 1800-1879, 1881-1899 1851 Michał Zieliński II
Elżbieta Parowicz
Henryk Krzyżan
5.04.2011
Cerekwica (Poznań) S 1874-1884 240 Eugeniusz Forma 4.03.2014
Dąbrówka (Poznań) S 1874-1884 187 Marek Moder 21.06.2014
Jankowice S 1874-1899 526 Basia Rajkowska
Marek Moder
11.03.2012 Także pod nazwą USC Tarnowo Podgórne
Kiekrz K 1800-1899 1264 Eugeniusz Forma 19.01.2009
Komorniki (Poznań) K 1800-1899 2039 Janina Król
Lila Molenda
19.06.2008
Konarzewo K 1800-1892 2209 Asia Lubierska
Kuba Wojtczak
Agnieszka Matusiewicz-Koza
19.08.2008
Konarzewo S 1874-1899 813 Basia Rajkowska
Anna Wielgosz
11.03.2012
Lusowo K 1800-1878, 1882-1899 1331 Bożena Kuliberda
Eugeniusz Forma
Łukasz Bielecki
Agnieszka Matusiewicz-Koza
5.07.2009
Łódź K 1800-1899 1284 Harry Gielewski
Rafał Kędziora
Bartosz Małecki
5.07.2005
Modrze K 1800-1899 2059 Bartosz Małecki
Agnieszka Matusiewicz-Koza
Lila Molenda
20.12.2007
Modrze S 1874-1884 209 Lila Molenda
Janina Walczak
17.01.2014
Rokietnica E
Sady S 1874-1899 477 Basia Rajkowska
Eugeniusz Forma
20.03.2015
Sapowice S 1877-1899 336 Lila Molenda 21.06.2014 Także pod nazwą USC Słupia
Sierosław S 1876-1899 158 Marek Moder
Lila Molenda
27.06.2015
Skórzewo K 1800-1876, 1887-1899 1242 Sława Gucia
Agnieszka Matusiewicz-Koza
15.11.2006
Słupia (Poznań) K 1800-1899 1220 Lila Molenda
Agnieszka Matusiewicz-Koza
16.07.2010
Sobota K 1800-1874, 1881-1886 632 Wojciech Liśkiewicz
Katarzyna Bords
Eugeniusz Forma
Barbara Cywińska (korekta)
28.10.2007
Stęszew K 1800-1899 1759 Lila Molenda
Agnieszka Matusiewicz-Koza
16.07.2010
Stęszew E 1891-1899 43 Birgit Kabowska 21.03.2016
Stęszew S 1874-1899 1032 Basia Rajkowska
Marek Moder
Eugeniusz Forma
27.06.2015 Wpisy z USC Stęszew-Wieś - numeracja z "L" (Land)
Tarnowo Podgórne K 1817, 1819-1892 815 Wojciech Liśkiewicz
Eugeniusz Forma
4.02.2009
Tomice K 1800-1899 383 Asia Lubierska
Agnieszka Matusiewicz-Koza
27.03.2010
Trzcielin S 1874-1884 110 Marek Moder
Stanisław Kaczmarek
28.06.2015
Wiry K 1800-1899 1708 Joseph Martin
Lila Molenda
4.11.2008
Wiry S 1874-1899 873 Basia Rajkowska 23.06.2014
Zakrzewo (Poznań) E
Złotniki S 1874-1899 579 Bożena Wawrzków
Piotr Kujawa
Joanna Rausch
Basia Rajkowska
Wojciech Lis
11.03.2012
Żydowo (Poznań) K 1800-1808, 1811-1873, 1887-1893 685 Ed Price
Michał Zieliński II
Henryk Krzyżan
23.06.2005