Zawartość bazy danych Poznan Project

Powrót do listy powiatów Objaśnienie stosowanych oznaczeń

Sąsiednie powiaty: Chodzież, Gniezno, Oborniki, Poznań, Szubin, Środa Wielkopolska, Wyrzysk, Żnin

Powiat Wągrowiec

Miejscowość Typ Zakres lat Liczba zapisów Indeksowali Dostępne od Inne
Brzeźno Nowe S 1874-1899 536 Lila Molenda 29.07.2014
Chojna K 1800-1813, 1815, 1818-1820, 1824, 1827-1899 691 Chris Printz
Eugeniusz Forma
Łukasz Bielecki
Jason
Tomek Jankowski
3.11.2008
Chojna S
Czerlin S Także pod nazwą USC Czeszewo. Wcześniejsze roczniki pod USC Gołańcz-obwód wiejski.
Czeszewo (Wągrowiec) K 1800-1899 1241 Joe Malachowski
Eugeniusz Forma
Maciej Knychała
Jason
28.04.2008
Gołańcz K 1800-1899 1403 Rob Sovinski
Maciej Knychała
Eugeniusz Forma
Jason
Tomek Jankowski
Asia Lubierska (korekta)
Michalina Pieczyńska (korekta)
29.03.2006
Gołańcz E 1833-1868 506 Brigitte Dala 6.06.2009
Gołańcz S 1875-1899 727 Lila Molenda
Martin Lange
21.06.2014 Wpisy z USC Gołańcz-Wieś - numeracja z "L" (Land)
Gołaszewo E 1846-1848, 1850-1874 509 Brigitte Dala 31.05.2008
Grylewo K 1800-1899 765 Jerry Dominski
Eugeniusz Forma
Michał Zieliński II
13.03.2008
Jabłkowo K 1800-1811 32 Eugeniusz Forma 1.08.2015 Zapisy po 1811 w parafii Raczkowo
Jaroszewo E
Jaroszewo S 1892-1899 68 Grażyna Markowska 17.02.2016
Kozielsko K 1800-1880 930 Jim Piechorowski
Jason
Eugeniusz Forma
31.07.2008
Kuszewo S 1875-1899 708 Bożena Wawrzków
Mikołaj Macioszek
11.03.2012
Lechlin-Pruśce K 1800-1807, 1809-1810, 1812-1899 1387 Chris Printz
Michał Zieliński II
Eugeniusz Forma
20.06.2006 Zapisy z Prusiec oznaczone "P"
Łekno K 1800-1899 2391 Heide Swiecikowski
Michał Zieliński II
Maciej Knychała
Barbara Cywińska (korekta)
19.03.2008
Łekno S 1877-1899 974 Lila Molenda 21.06.2014 Wpisy z USC Łekno-Wieś - numeracja z "L" (Land)
Łęgowo-Tarnowo K 1800-1811, 1814-1899 1470 Kasia Krüger
Barbara Cywińska
Łukasz Bielecki
Eugeniusz Forma
Michał Zieliński II
13.06.2007
Łopienno K 1800-1899 2031 Heide Swiecikowski
John Walter
30.10.2006 Zapisy z "D" dotyczą duplikatów cywilnych z epoki napoleońskiej
Łopienno S 1875-1899 541 Bożena Wawrzków
Grażyna Markowska
11.03.2012
Mieścisko K 1811-1899 1302 Heide Swiecikowski
Barbara Lewandowska
Mikołaj Macioszek
Leonard Przesławski (korekta)
14.01.2008 Zapisy z "D" dotyczą duplikatów cywilnych z epoki napoleońskiej
Mieścisko S 1874-1899 430 Jens Müller
Mikołaj Macioszek
25.11.2012
Międzylesie S
Mirkowice E
Mokronosy S
Panigródz Stary K 1800-1809, 1819-1894, 1897 1117 Jim Piechorowski
Michalina Pieczyńska
Jason
Tomek Jankowski
12.09.2008
Podlesie Kościelne K 1800-1899 436 Chris Printz
Bogusław Kwiatecki
8.09.2006
Popowo Kościelne K 1800-1899 1277 Helen Maxwell
Eugeniusz Forma
Michał Zieliński II
21.06.2006
Potulice (Wągrowiec) K 1800-1811, 1813, 1817-1899 1098 Chris Printz
Eugeniusz Forma
Michał Zieliński II
Bogumiła (korekta)
19.08.2008
Raczkowo-Jabłkowo K 1800-1804, 1808-1811, 1817-1880, 1887-1899 770 Heide Swiecikowski
Dennis Krysmalski
Rajmund Kiełczyński
Eugeniusz Forma
4.02.2009
Rejowiec E 1800-1814, 1838-1899 876 Brigitte Dala 8.03.2007
Rejowiec S 1878-1899 260 Mikołaj Macioszek
Bożena Kuliberda
18.09.2014
Runowo (Wągrowiec) E
Sienno (Wągrowiec) S
Sierniki S
Skoki K 1812-1843, 1846-1848, 1850-1899 1254 Eugeniusz Forma
Maciej Knychała
29.10.2008 Dla lat 1844-1851 tylko duplikaty dla wsi w powiecie wągrowieckim
Skoki E 1800-1875 2923 Brigitte Dala 17.05.2008 Zapisy z Mirkowic oznaczone "M"
Skoki S 1874, 1878-1899 415 Jerzy Kołpowski
Mikołaj Macioszek
10.12.2015 Wpisy z USC Skoki-Wieś - numeracja z "L" (Land)
Smogulec K 1800-1821, 1824-1825, 1827-1899 1515 Wojciech Liśkiewicz
Barbara Cywińska
Bogumiła
14.01.2008
Tarnowo Pałuckie K 1800-1835 230 Kasia Krüger
Łukasz Bielecki
Eugeniusz Forma
13.06.2007 Zapisy po 1835 w parafii Łęgowo-Tarnowo
Toniszewo S
Wągrowiec K 1800-1808, 1810-1899 2008 Therese Berg
Eugeniusz Forma
Marianna Nowak
5.10.2008
Wągrowiec E
Wągrowiec S Wpisy z USC Wągrowiec-Wieś - numeracja z "L" (Land)