Zawartość bazy danych Poznan Project

Powrót do listy powiatów Objaśnienie stosowanych oznaczeń

Sąsiednie powiaty: Czarnków, Oborniki, Szubin, Wałcz, Wągrowiec, Wyrzysk, Złotów

Powiat Chodzież

Miejscowość Typ Zakres lat Liczba zapisów Indeksowali Dostępne od Inne
Brodna E
Budzyń K 1800-1844, 1846-1899 912 Malayna Paskett
Elyssa Kowalinski
Eugeniusz Forma
Ewa Kabat
Henryk Krzyżan
Wojciech Lis
7.03.2007 Zapisy z "D" dotyczą duplikatów cywilnych z epoki napoleońskiej, zaś z "NS", duplikatów dotyczących gminy ewangelickiej w Sokołowie
Budzyń E 1862-1875 15 Burkhard Sasse 9.01.2015 Zapisy dotyczą gminy staroluterańskiej
Budzyń S 1874-1899 1081 Liane Aleith 31.03.2018 Wpisy z USC Budzyń-Wieś - numeracja z "L" (Land)
Chodzież K 1800-1899 2477 Elyssa Kowalinski
Eugeniusz Forma
Henryk Krzyżan
29.07.2005
Chodzież E 1808-1811, 1818-1845, 1848-1874 3386 Elyssa Kowalinski
Nancy Schlegel
Brigitte Dala
Burkhard Sasse
8.09.2006
Chodzież S 1874-1882 435 Gudrun Degener
Peter Dankowski
11.09.2020 Wpisy z USC Chodzież-Wieś - numeracja z "L" (Land)
Dziembowo S 1874-1899 529 Wojciech Lis 5.11.2018
Jabłonowo S 1875-1880 46 Burkhard Sasse 11.09.2020
Jaktorowo K 1838-1899 466 Rob Sovinski
Tomek Jankowski
Mikołaj Macioszek
Wojtek Jędraszewski (korekta)
7.04.2006
Kowalewo (Chodzież) S 1874-1875 24 Eugeniusz Forma 27.12.2014
Lipia Góra E 1839-1899 934 Liane Aleith
Brigitte Dala
Burkhard Sasse
11.06.2010 Zapisy z "L" dotyczą gminy staroluterańskiej
Margonin K 1800-1899 2390 Eugeniusz Forma
Danuta Wojcięgowska
Henryk Krzyżan
30.12.2009
Margonin E 1810-1811, 1819, 1835-1899 1494 Elyssa Kowalinski
Brigitte Dala
Burkhard Sasse
14.09.2007 Zapisy z "L" dotyczą gminy staroluterańskiej
Margonin S 1874-1899 893 Eugeniusz Forma 27.12.2014 Wpisy z USC Margonin-Wieś - numeracja z "L" (Land)
Mirosław S 1874-1876, 1878-1883 119 Jerzy Chmielewski 29.12.2019
Morzewo K 1800-1810, 1814-1899 996 Elyssa Kowalinski
Eugeniusz Forma
9.08.2007
Piła K
Piła - katol. par. wojskowa K 1871-1899 3 Peter Dankowski 31.12.2020
Piła E
Piła - ewang. par. wojskowa E 1847-1899 209 Gudrun Degener 31.12.2020
Piła - Wolna Gmina Protestancka E 1845-1885 26 Richard Hartman 31.12.2020
Piła S 1874-1899 3373 Elke Iborg
Peter Dankowski
18.03.2017 Wpisy z USC Piła-Wieś - numeracja z "L" (Land)
Podanin S 1874-1880 75 Gudrun Degener 11.09.2020
Podstolice S 1874-1898 242 Liane Aleith 26.10.2017
Raczyn (Chodzież) E
Radwanki E
Sokołowo Budzyńskie E 1800-1889, 1891-1899 1708 Liane Aleith
Łukasz Bielecki
2.07.2013
Szamocin E 1818-1899 3152 Richard Hartman
Corinna Wiese
9.09.2012
Szamocin S 1874-1882, 1884 629 Peter Dankowski 11.09.2020 Wpisy z USC Szamocin-Wieś - numeracja z "L" (Land)
Śmiłowo K 1800-1899 523 Ed Price
Eugeniusz Forma
23.02.2007
Ujście K 1800-1899 2163 Elyssa Kowalinski
Eugeniusz Forma
Łukasz Bielecki
30.10.2007
Ujście E
Ujście S 1874-1875, 1877-1880, 1882-1883, 1886 141 Jerzy Chmielewski
Peter Dankowski
23.12.2019
Wyszyny K 1843-1845, 1861-1874, 1887-1899 90 Eugeniusz Forma
Henryk Krzyżan
4.10.2009 Filia Ryczywołu - w niektórych okresach osobne zapisy
Zacharzyn E
Zacharzyn S
Zelgniewo S 1874-1886 202 Peter Dankowski 8.12.2018
Żoń K 1800-1899 1571 Maciej Knychała
Eugeniusz Forma
28.10.2008